Solná lampa elektrická - Hřib

dotaz k výrobku?

0310

Skladem

690 Kč

Informace o produktu
Reviews
Videa
Solný hříbek je charakteristický kombinací světlejší nohy a hřejivě oranžového až červeného kloboučku. Precizní ruční práce, designové provedení. Vhodný do dětských pokojů, kouzelných jeskyní a hlubokých lesů, nebo jako stylová výzdoba manažerského stolu. Mezi ostatními solnými houbami zcela jedinečný.

S elektrickým přívodem, žárovkou 15W, s dřevěným podstavcem z tropického dřeva. Lampa je stavěna pro nepřetržité svícení.

Rozměry: výška cca 16cm
Hmotnost: 2,5 - 3kg

Velikost lampy a dosah působnosti při rozsvíceném světle:

asi 20cm (2-3kg) asi 10m2
asi 25cm (4-6kg) asi 15m2
asi 30cm (7-9kg) asi 20m2
asi 40cm (13-15kg) asi 25m2

LAMPY ZE SOLNÝCH KRYSTALŮ z Himálaje jsou doporučovány příznivci a odborníky zdravého životního stylu. Pohoří Himálaj, rozprostírající se na území států Nepálu, Číny a Indie přitahuje pozornost lidí od nepaměti. Na jeho úpatí se nachází vzácné 250 mil. let staré ložisko soli. Odtud se dovážejí kvalitní a krásné solné krystaly. Přírodní přísady železa, manganu a kalcitu zbarvují tyto krystaly do nádherných žluto-oranžových, červených až tmavě červených odstínů. Obsah nerostu, který se zde těží, má velmi příznivé účinky na lidský organismus.

Solný krystal funguje jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při zahřátí zesiluje. Vitalizuje atmosféru stejně jako to zažíváme v blízkosti vodopádů nebo u moře. Má pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém, zlepšuje imunitu organismu a zpomaluje proces stárnutí. Proto jsou solné krystaly doporučovány experty Feng-Shui pro všechny pracovní, bytové i relaxační místnosti.

Svítící solné lampičky mají harmonické světlo, které blahodárně působí na lidskou psychiku. Je velmi příjemné se do nich dívat, navozují hřejivou intimní atmosféru. Svojí barvou připomínají západ slunce nebo oheň v krbu. Vytvářejí útulné prostředí a působí příznivě na tělo i vědomí. Jsou velmi vhodné do ložnic, obývacích pokojů, vedle televize, do dětských pokojů a do pracoven, vedle počítače. Naše lampy jsou překrásné unikáty, ručně opracované.

Write a review

Solná lampa elektrická - Hřib

Solná lampa elektrická - Hřib

* Required fields

Zobrazené produkty