karafa červený uzávěr Zobrazit větší

Karafa Retap 1,2l - červená

s doživotní zárukou

Více informací

dotaz k výrobku?

KK911

Skladem

549 Kč

Informace o produktu
Recenze
Videa

Retap Eco karafa 1,2l s červeným uzávěrem - skleněná karafa na vodu a ostatní studené i teplé nápoje

Pro všechny kteří chtějí mít vždy při ruce dostatečnou zásobu tekutin nejen na cestách, ale také v kanceláři nebo doma. Velkorysý objem karafy 1,2l tuto potřebu hravě zajistí nejen Vám, ale třeba i ostatním členům domácnosti nebo kolegům na pracovišti. A ano, i na karafu je doživotní záruka, tak jako na veškeré Retap lahve :-)

Barevný uzávěr potěší nejen ty, kteří mají rádi barvy, ale všechny, kteří chtějí, aby jim karafa dokonale ladila s barevnými prvky interiéru domácnosti, kanceláře nebo jednací místnosti.

Proč vybrat právě Retap karafu?

• ekologicky šetrná „zdravá“ karafa pro každodenní užití
• vyrobená v Česku, foukaná z borosilikátového tvrzeného skla
• velmi lehká, hmotnost pouze 370g (včetně uzávěru)
• jedinečná doživotní garance výměny při rozbití
• vysoce odolný a kvalitní materiál
• praktická, snadno se udržuje a čistí díky absenci jakýchkoliv závitů a záhybů
• moderní a praktický design

Hmotnost: 370g (včetně TPE uzávěru)

Rozměry:
Výška karafy včetně uzávěru – 24,5cm
Průměr karafy v nejširším místě – cca 10,5cm
Průměr hrdla – 6cm

Materiál:
Uzávěr – termoplastický elastomer
Karafa – tvrzené borosilikátové sklo

Poznámka k uzávěru: jedná se pouze o krycí uzávěr, karafa s tímto uzávěrem netěsní!

Retap karafy jsou unikátní karafy na vodu a ostatní studené i teplé nápoje, které v sobě spojují 4 důležité vlastnosti: ZDRAVOTNÍ PROSPĚŠNOST – ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ – VYSOKOU KVALITU – MODERNÍ DESIGN

ZDRAVÍ PROSPĚŠNÁ
Voda je esencí života, proto je pro pitnou vodu důležitá kvalita. Také proto jsou Retap karafy vyrobeny z vysoce kvalitního skla, bez látek jako jsou kadmium nebo olovo, které by nepříznivě ovliv­ňovali naše zdraví.

ŠETRNÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
Voda je neodmyslitelnou součástí života a proto by její užívání mělo být v souladu s ním. Retap karafy jsou vyrobené ze skla a díky tomu se jejich recyklace obejde bez zbytečného zatížení přírody. Dejte svému okolí znát, že vám záleží na našem životním prostředí.

VYSOCE KVALITNÍ
Dlouhá životnost Retap karafy vyžaduje vysokou kvalitu používaného materiálu. Tvrzené borosilikátové sklo zajišťuje Retap karafám jejich vysokou odolnost a nízkou hmotnost.

MODERNÍ DESIGN
Moderní a elegantní dánský design propracovaný do nejmenších detailů dodá pití vody nevšední zážitek. S Retap karafou získáte jedinečný design pro Vaše pracovní setkání nebo příjemná posezení s přáteli.

Jak funguje doživotní záruka?

Jednoduše, pokud by se Vám stalo, že se Vám Retap karafa rozbije, pak nám prostřednictvím online formuláře pouze zašlete fotografii rozbité lahve a dokladu o koupi a my Vám po uhrazení částky za dopravu a balné (taktéž přes online formulář) pak novou lahev zašleme prostřednictvím dopravce na nejbližší pobočku Vašeho bydliště nebo pracoviště, kde si ji v dle svých časových možností vyzvednete. Takto o svou oblíbenou láhev již díky nehodě nikdy nepříjdete.

Poplatek za balné a dopravu činí 108Kč pro přepravu na pobočku v ČR nebo 141Kč u přepravy na pobočku na Slovensku.

Ale máme pro Vás i dobrou zprávu :-) Pro každého zákazníka, který se rozhodne výměnu lahve spojit s nákupem zboží v našem eshopu máme připravenou slevu ve výši 108Kč respektive 141Kč. U výměny lahve lze tedy i ušetřit :-)

Napsat recenzi

Karafa Retap 1,2l - červená

Karafa Retap 1,2l - červená

s doživotní zárukou

* Povinná pole

Související zboží

Prohlédnuté produkty