Láhev Retap 0,5l

dotaz k výrobku?

Skladem

319 Kč

světle zelená
Změnit barvu uzávěru
ledově bílá
ledově bílá
bílá
bílá
červená
červená
cihlová
cihlová
růžová
růžová
oranžová
oranžová
broskvová
broskvová
žlutá
žlutá
světle zelená
světle zelená
tmavě zelená
tmavě zelená
petrolejově zelená
petrolejově zelená
armádně zelená
armádně zelená
khaki
khaki
světle modrá
světle modrá
akvamarínová
akvamarínová
azurová
azurová
tmavě modrá
tmavě modrá
fialová
fialová
šedá
šedá
černá
černá
citrónová
citrónová
malinová
malinová

Informace o produktu
Recenze
Videa
Ke stažení

Retap 05 – skleněná láhev na vodu a ostatní studené i teplé nápoje

Všestraná a nejoblíbenější velikost Retap lahve. Zkrátka velikost tak akorát. Nezabere příliš prostoru v tašce a zajistí, aby Váš pitný režim nebyl narušen.

Vyrobená z borosilikátového skla, tedy snese opravdu vařící vodu, takže si do ní můžete udělat i čaj.

Díky konceptu uzavírání lahve není lahev vhodná pro sycené nápoje.

Podívejte se na Retap láhev v akci na kartě videa.

Proč vybrat právě Retap lahev?

• ekologicky šetrná „zdravá“ láhev pro každodenní užití
• vyrobená v Česku, foukaná z borosilikátového tvrzeného skla
• velmi lehká, hmotnost dle velikosti pouze 160g – 210g
• jedinečná doživotní garance výměny při rozbití
• vysoce odolný a kvalitní materiál
• díky tvrzenému sklu je tato láhev odolnější vůči rozbití než je tomu u bežného skla o stejné tloušťce
• plastový uzávěr bez ftalátů a BPA (bisfenol A), v 15 barevných variacích
• praktická, snadno se udržuje a čistí díky absenci jakýchkoliv závitů a záhybů
• moderní a praktický design (Reddot Design Award Winner 2011, Good Design Award 2012, Design Tokyo Products Award 2017)

Jak je to s tou ekologií?

Skleněná Retap lahev je ekologickou náhradou jednorázových PET lahví.

Nezávislá studie provedená společností Carbon footprint ltd. spočítala, že uhlíková stopa jedné lahve Retap 05 je 358g CO2e. Až 30,2 kg CO2e je možné každý rok ušetřit používáním Retap lahve 05 namísto jednorázových PET lahví.

Toto množství odpovídá výrobě dalších 84 lahví, které mohou nahradit ještě více těch plastových. Uhlíkovou stopu může snížit každý z nás a každý krok se počítá :-)

Co je to uhlíková stopa?

Každá lidská činnost má určitý dopad na životní prostředí. Jako ukazatel dopadu určitého výrobku se pro množství vytvořených skleníkových plynů, které mají vliv na klimatické změny, využívá Uhlíková stopa. Ta vyjadřuje jaké množství plynů ekvilantních CO2 je vyprodukováno během celého životního i „posmrtného“ cyklu nějakého výrobku. 

Uhlíková stopa u Retap lahve je pak celkové množství CO2e vyprodukovaného během celého životního cyklu jedné Retap lahve 05 – zahrnuje energii potřebnou na těžbu, zpracovaní a transport surového materiálu pro výrobu, na samotnou produkci, distribuci, používání a likvidaci lahve).

Barvy uzávěrů – 18 druhů: ledově bílá, červená, oranžová, broskvová, žlutá, světle zelená, tmavě zelená, petrolejově zelená, světle modrá, akvamarínová, azurová, tmavě modrá, růžová, šedá, černá, citrónová, malinová, fialová

Podívejte se na kompletní nabídku Retap lahví.

Tip na údržbu uzávěrů

Kromě pravidelného mytí (stačí ručně ve vodě s kapkou nějakého toho eco mycího prostředku) do­poručujeme také nenechávat uzávěry přes noc nasazené na lahvi, ze které jste počas celého dne pili. Mohlo by docházet ke vzniku nepříjemného zápachu. Uzávěry můžete mýt také v myčce, aniž byste se museli bát jejich poškození. Snad jen ledově bílý uzávěr je lépe mýt pouze v ruce, je to tak trochu citlivka a tak by se mohl nečekaně zabarvit.

Hmotnost: 190g (bez uzávěru)

Rozměry:
Výška lahve včetně uzávěru – 19,5cm
Průměr lahve v nejširším místě – cca 8cm
Průměr hrdla – 3,5cm

Materiál:
Uzávěr – termoplastický elastomer bez BPA a ftalátů
Lahev – tvrzené borosilikátové sklo

Budete-li chtít Retap lahev ještě dodatečně vyladit, pak Vám doporučujeme zakoupení stylových originálních obalů.

Proč zakoupit lahev nebo karafu Retap právě u nás?

Jsme výhradní distributor Retap lahví a karaf v České republice a na Slovensku a tak od nás můžete očekávat ty nejlepší a nejrychlejší služby, díky rychlé a přímé komunikaci bez zprostředkování prodejcem.

4 stěžejní vlastnosti Retap lahve

Láhve Retap jsou unikátní láhve na vodu a ostatní studené i teplé nápoje, které v sobě spojují 4 důležité vlastnosti: ZDRAVOTNÍ PROSPĚŠNOST – ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ – VYSOKOU KVALITU – MODERNÍ DESIGN

ZDRAVÍ PROSPĚŠNÁ
Voda je esencí života, proto je pro pitnou vodu důležitá kvalita. Také proto jsou láhve Retap vyrobeny z vysoce kvalitního skla, bez látek jako jsou ftaláty a BPA, jež se běžně vyskytují v plastových lahvích a nepříznivě ovlivňují naše zdraví.

ŠETRNÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
Voda je neodmyslitelnou součástí života a proto by její užívání mělo být v souladu s ním. Láhve Retap pomáhají snížit spotřebu jednorázových plastových lahví s vodou a tak chránit naši přírodu. Dejte svému okolí znát, že vám záleží na našem životním prostředí.

VYSOCE KVALITNÍ
Dlouhá životnost lahví Retap vyžaduje vysokou kvalitu používaného materiálu. Tvrzené borosilikátové sklo zajišťuje lahvím Retap jejich vysokou odolnost a nízkou hmotnost.

MODERNÍ DESIGN
Moderní a elegantní dánský design propracovaný do nejmenších detailů dodá pití vody nevšední zážitek. S různými velikostmi lahví Retap a spolu s širokou škálou barevných uzávěrů tak získáte láhev pro nespočetné množství různých příležitostí, od malé vycházky s přáteli až po pracovní schůzky s klienty. S lahví Retap získáte jedinečný design pro jedinečná setkání.

Jak funguje doživotní záruka?

Jednoduše, pokud by se Vám stalo, že se Vám Retap láhev rozbije, pak nám prostřednictvím online formuláře pouze zašlete fotografii rozbité lahve a dokladu o koupi a my Vám po uhrazení částky za dopravu a balné (taktéž přes online formulář) pak novou lahev zašleme prostřednictvím dopravce na nejbližší pobočku Vašeho bydliště nebo pracoviště, kde si ji v dle svých časových možností vyzvednete. Takto o svou oblíbenou láhev již díky nehodě nikdy nepříjdete.

Poplatek za balné a dopravu činí 108Kč pro přepravu na pobočku v ČR nebo 141Kč u přepravy na pobočku na Slovensku.

Ale máme pro Vás i dobrou zprávu :-) Pro každého zákazníka, který se rozhodne výměnu lahve spojit s nákupem zboží v našem eshopu máme připravenou slevu ve výši 108Kč respektive 141Kč. V praxi to znamená, že máte na svoji doplňující objednávku dopravu ZDARMA a navíc při objednávce nad 200 Kč získáváte slevu ve výši 50 Kč. U výměny lahve lze tedy i ušetřit :-)

Hledáte originální reklamní předměty pro své klienty nebo firemní dárek pro své obchodní partnery či zaměstnance?

Tak v tom případě si přěčtěte více o firemním brandingu na naší stránce Retap lahve jako originální reklamní předměty. 

Napsat recenzi

Láhev Retap 0,5l

Láhev Retap 0,5l

s doživotní zárukou

* Povinná pole

Retap lahev - stylová a navíc ecoRetap lahev - představeníRetap lahev - uhlíková stopaRetap lahev - jak ji správně otevírat a uzavíratRetap lahev - šikovný tip ohledně Retap obaluRetap reklamační list CZ

Retap reklamační formulář CZ

Ke stažení (87k)

Prohlédnuté produkty