Doživotní záruka Retap

Retap láhve jsou vyrobeny z borosilikátového skla: odolného a kvalitního materiálu. I přesto se ovšem může stát, že se Vaše oblíbená láhev rozbije.

Pro takový případ jsme pro Vás připravili online formulář pro rychlou a snadnou výměnu lahve.

Vyplňte prosím kolonky níže, nahrajte fotografii rozbité lahve a dokladu o koupi a my Vám zašleme novou láhev tak rychle, jak jen to bude možné (obvykle do 14 dnů :-)

UPOZORNĚNÍ!

PROSÍM USCHOVEJTE SI VÁŠ UZÁVĚR, V RÁMCI DOŽIVOTNÍ ZÁRUKY MĚNÍME POUZE LAHEV.

Pokud byste chtěli uzávěr nový, můžete využít slevu v návazné objednávce a zakoupit si jej v našem eshopu.

Za výměnu lahve je účtován poplatek za balné a dopravu ve výši 108 Kč (v rámci ČR) nebo 141 Kč (zaslání na Slovensko), poplatek je možno uhradit pouze kartou nebo zrychleným / online převodem.

Poplatek ve výši 108 Kč nebo 141 Kč můžete získat zpět formou slevy na nákup v eshopu Cereus.

MOŽNOST PŘEJÍT K NÁKUPU SE SLEVOU ZÍSKÁTE OKAMŽITĚ PO ODESLÁNÍ FORMULÁŘE.

V případě, že podklady obdržené prostřednictvím tohoto formuláře nebudou zcela kompletní nebo nebudou čitelné (viz níže), obdržíte od nás email, který Vás na to upozorní. Pokud nedojde z Vaší strany do 3 dnů od obdržení tohoto emailu k nápravě, pak Vám bude poplatek za výměnu lahve refundován na Váš účet zpět a požadavek na výměnu lahve zrušen.

Přečtěte si prosím pozorně požadavky na podklady nutné pro akceptování žádosti o výměnu lahve v rámci doživotní záruky Retap:

  1. Dokladem o koupi je myšlen prodejní doklad (např. faktura nebo účtenka), kopie potvrzení objednávky nebude akceptována
  2. Z fotografie rozbité láhve by mělo být patrno, že se jedná o Retap lahev, pokud si tím nejste jisti, zkuste zřetelně nafotit část lahve s Retap logem

Pozn. Doživotní záruka se vztahuje pouze na lahve se standardním Retap potiskem, není možno ji uplatňovat u lahví s privátním potiskem.
Vyhrazujeme si právo na změnu podmínek výměny Retap lahve v rámci doživotní záruky.