Ashwagandha Zobrazit větší

Aswagandha

Odpočinek & spánek

Více informací

dotaz k výrobku?

HC0271

Není skladem

119 Kč

Informace o produktu
Recenze
Videa

• Valeriana officinalis pomáhá s usínáním • Příznivě působí na celkové zklidnění, dobrý odpočinek a přirozený spánek • Withania somnifera přispívá k fyzické i duševní pohodě • Přináší uvolnění při psychické zátěži a nervovém napětí • Podporuje vitalitu organismu při slabosti, únavě a vyčerpání

Doplněk stravy

Složení: valeriana officinalis, withania somnifera, centella asiatica, emblica officinalis, asparagus racemosus

Hmotnost: 100 g sypaného čaje

Doporučené dávkování: 2 – 3 šálky za den

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat

Užívání: Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1–3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.

Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál

Napsat recenzi

Aswagandha

Aswagandha

Odpočinek & spánek

* Povinná pole

Prohlédnuté produkty