Harmonizér hranatý Zobrazit větší

Feng shui HARMONIZÉR - hranatý (nerez)

dotaz k výrobku?

0610

Není skladem

139 Kč

Informace o produktu
Recenze
Videa

Harmonizér Feng-Shui

V souladu s tradičním učením feng shui jsou harmonizéry používány k vytvoření pozitivní vibrace v místnosti a k očisťování prostoru od negativních energií.

Harmonizér se skládá z kovových proužků, mezi kterými jsou volné mezery – to symbolizuje principy Jin a Jang. Otáčením harmonizéru se tyto dvě energie v prostoru vyrovnávají a vzniká soulad a vyladění. Účinky harmonizéru často vnímáme jako pocit relaxace těla a hlavy, uvolnění nebo příjemného  uklidnění. Když se harmonizér točí, zesílíme jeho působení tím, že ho pozorujeme. Harmonizéry Feng-Shui jsou také dobrými doplňky dětských po-kojů. V dětech rozvíjejí představivost a pocit radosti,  podporují tvořivou energii a pomáhají vytvořit uklidňující atmosféru.

Přejeme hodně radosti a relaxace s naším Harmonizérem Feng-Shui

Návod na složení: z plochého tvaru vytvarujeme prsty prostorový útvar. Jednou rukou podržíme okrajové proužky a druhou rukou otáčíme opatrně středem kolem svislé osy cca do 90°. Tímto by měly mezi proužky vzniknout rovnoměrné mezery. Pokud někde zůstanou kovové proužky moc blízko nebo moc daleko od sebe, doladíme je. 

Napsat recenzi

Feng shui HARMONIZÉR - hranatý (nerez)

Feng shui HARMONIZÉR - hranatý (nerez)

* Povinná pole