Podmínky doživotní záruky Retap

1. Kdy je možné doživotní záruku na lahev Retap uplatnit?

Doživotní záruka Retap se vztahuje pouze na nákup lahve koncovým uživatelem (nevztahuje se na velkoobchodní a firemní nákup). Záruka se také nevztahuje na lahve s privátním brandingem.

2. Na co se doživotní záruka Retap vztahuje?

Doživotní záruka Retap se vztahuje pouze na samotnou rozbitou Retap lahev, nevztahuje se tedy na uzávěr ani na zakoupený obal. V případě potřeby dokoupení uzávěru, obalu či jakéhokoliv dalšího zboží z naší nabídky můžete využít slevy na dopravu/doplňující objednávku (viz níže). 

3. Podklady potřebné k uplatnění doživotní záruky Retap

K uplatnění doživotní záruky budete potřebovat daňový doklad o koupi a fotografii rozbité Retap lahve.

4. Jakým způsobem můžete zažádat o výměnu lahve v rámci doživotní záruky Retap?

O výměnu rozbité lahve Retap je možné požádat pouze prostřednictvím řádně vyplněného online Retap formuláře.

5. Co vše musí vyplněný online formulář obsahovat?

Kromě Vašich osobních údajů a volby velikosti lahve a pobočky pro dodání nové lahve je zejména potřeba do formuláře nahrát soubor s čitelným daňovým dokladem o koupi a fotografií rozbité Retap lahve.

6. Poplatek spojený se zasláním nové lahve v rámci doživotní záruky Retap

S výměnou lahve Retap je spojen poplatek ve výši 108 Kč pro zaslání nové lahve v rámci ČR a ve výši 141 Kč při odeslání lahve na Slovensko. Poplatek je hrazen prostřednictvím platební brány ihned po odeslaní online formuláře a to buď platební kartou nebo zrychlenou online platbou. 

7. Sleva na dopravu/doplňující objednávku

Po samotném odeslání online formuláře a uhrazení poplatku budete mít jedinečnou možnost využít slevu na dopravu/doplňující objednávku a to buď ve výši 108 nebo 141 Kč (v závislosti na výši uhrazeného poplatku). Tato sleva Vám umožní nejen vyrušení dopravy v doplňující objednávce, ale při doplňující objednávce nad 200 Kč se Vám navíc částka ve výši 50 Kč promítne jako sleva na samotné zakoupené zboží. Jak samotná nová lahev v rámci doživotní záruky, tak doplňující objednávka pak bude zasílána v jedné zásilce. Slevu na doplňující objednávku lze využít pouze souběžně s žádostí o novou Retap lahev. 

8. Kdy můžete novou lahev očekávat?

Pokud jsou veškeré podmínky doživotní záruky splněny, pak novou lahev odesíláme zpravidla během několika dnů, nejdéle do 14ti kalendářních dnů. V nejvytíženějším období (zejména v předvánočním období) se tato doba může prodloužit.

9. Co byste měli ještě vědět?

Pokud shledáme údaje a podklady odeslané prostřednictvím online Retap formuláře nekompletní, případně se nezdaří online platba poplatku, pak Vás budeme informovat emailem. V takovém případě budete mít 7 kalendářních dnů na doplnění informací či novou platbu. Po této době bude Vaše žádost zrušena a případný uhrazený poplatek vrácen zpět na Váš účet.

* Vyhrazujeme si právo na změnu podmínek výměny Retap lahve v rámci doživotní záruky.