Privátní branding Retap lahve 

Díky privátnímu brandingu na lahvi Retap můžete stylově prezentovat Vaší firmu a také inspirovat ostatní k šetrnému přístupu k životnímu prostředí. Náhradou jednorázových plastových lahví za skleněnou lahev Retap lze snížit uhlíkovou stopu až o 30,2 kg CO2 ročně. Toto množství odpovídá výrobě dalších 84 lahví, které mohou nahradit ještě více těch plastových.

Uhlíková stopa jedné lahve Retap 05 je 358g CO2, to odpovídá celkovému množství CO2 vyprodukovaného během celého životního cyklu jedné Retap lahve 05, zahrnuje energii potřebnou na těžbu, zpracovaní a transport surového materiálu pro výrobu, na samotnou produkci, distribuci, používání a likvidaci lahve.

Uhlíkovou stopu může snížit každý z nás a každý krok se počítá :-)U privátního brandingu můžete volit z několika typů technologií provedení:

• sítotisk - vypalovaný potisk nízkoteplotní - technologie vhodná především pro větší počty a v případě požadavku na vícebarevný branding

• imitace pískování - vypalovaný potisk vysokoteplotní - potisk jednou barvou imitující pískování

• rotační sítotisk - přímý tisk speciální dvousložkovou barvou - potisk jednou barvou

• pískování - tradiční a dosud nepřekonaná technologie - nelze využít u velmi jemných detailů

• laserové gravírování - levnější alternativa k pískování - opět nelze využít u velmi jemných detailů


Přehled cen a technologií brandingu ke stažení zde.

Skleněná Retap lahev je ekologickou náhradou jednorázových PET lahví. Nezávislá studie provedená společností Carbon footprint ltd. spočítala, že uhlíková stopa jedné lahve Retap 05 je 358g CO2e (uhlíková stopa je celkové množství CO2 vyprodukovaného během celého životního cyklu jedné Retap lahve 05 – zahrnuje energii potřebnou na těžbu, zpracovaní a transport surového materiálu pro výrobu, na samotnou produkci, distribuci, používání a likvidaci lahve).


CarbonFootPrint Certifikát