Velkoobchod a odběrné místo maloobchodního eshopu

Adresa:

Cereus s.r.o.
Polní 286
25229 Lety u Dobřichovic

(Naši provozovnu naleznete v areálu Novopol v Letech u Dobřichovic.)

Tel.:    224 234 651
Mob.: 773 871 341

Otevírací doba

Po-pá: 9-17hod 

Kudy k nám?

Pojedete-li k nám autem pak ze směru od Dobřichovic na kruhovém objezdu za benzínovou stanicí Martin Oil (budete ji mít po pravé straně) pojedete 1. výjezdem směrem na Karlštejn, hned za kruhovým objezdem odbočíte vpravo, minete po pravé straně Auto Škoda a Autolak Zelenka a projedete branou do areálu Novopol, musíte mířit k budově s nápisem Novopol pěnový polystyren. Hned před budovou Novopol uhnete doprava (tzn. budete ji mít po své levé ruce) a na úrovni dřevěných vrat s číslem 3 již můžete zaparkovat. Za rezervní nádrží s vodou pak již objevíte přízemní menší budou s nápisem Cereus himálajská sůl. Pro jistotu si na nás vezměte tel. kontakt pro případ, že by tento popis nestačil a nemohli jste nás v areálu dohledat :-)

Směrem od Řevnice pak na prvním kruhovém objezdu v Letech pojedete 3. výjezdem směrem na Karlštejn a pak již postupujete dle instrukcí výše.

Směrem od Karlštejna (Hlásné Třebáně, Mořinky) pojedete v Letech stále po hlavní a ještě před 1. kruhovým objezdem v Letech odbočíte doleva a pak již následujete instrukce výše.