Doživotní garance výměny láhve v případě rozbití

Jak můžete uplatnit doživotní záruku na láhve Retap?

Jednoduše, pokud by se Vám náhodou stalo, že se Vám láhev Retap rozbije, zvolíte si v závislosti na způsobu, jakým jste Retap láhev zakoupili jeden z následujících postupů:

 

1. Retap láhev jste zakoupili v kamenné prodejně (platí i pro možnost osobního vyzvednutí v odběrném místě eshopu)

Kontaktujte prosím prodejce, u kterého jste láhev zakoupili. Po předání vyplněného formuláře pro doživotní záruku (ke stažení zde), kopie dokladu o koupi a fotografie rozbité láhve prodejci (možno i emailem), Vám prodejce, v případě, že ji má skladem, láhev vymění přímo na prodejně (v odběrném místě eshopu). Střepy se neposílají, ale recyklují.

Upozornění!

V rámci doživotní záruky se mění pouze láhev, uzávěr si zákazník ponechává.  Pouze v případě pokud by v uzávěru byly zabodané střepy, pak je možno měnit i uzávěr – na tuto skutečnost je třeba upozornit a uzávěr detailně nafotit.

 

2. Retap láhev jste zakoupili online v internetovém obchodě (nemáte možnost osobní výměny)

Kontaktujte prosím prodejce, u kterého jste láhev zakoupili. Po zaslání vyplněného formuláře pro doživotní záruku (ke stažení zde), kopie dokladu o koupi a fotografie rozbité láhve na email prodejce, obdržíte přímo od firmy Cereus láhev novou (odeslána bude na adresu uvedenou ve formuláři a to kurýrní službou Geis). Střepy se neposílají, ale recyklují.

Upozornění!

V rámci doživotní záruky se mění pouze láhev, uzávěr si zákazník ponechává.  Pouze v případě pokud by v uzávěru byly zabodané střepy, pak je možno měnit i uzávěr  – tuto skutečnost je třeba napsat do poznámky ve formuláři a uzávěr detailně nafotit.